LunaCamp logo wynajem kamperow

SZKOLENIE

Na filmie widać  szkolenie  z rimor evo 77. Bardzo ważne by każdy wynajmujący zapoznał się z nim od początku do samego końca.  Obsługa kampera jest dziecinnie prosta, jednak trzeba trzymać się kilku zasad. Z pewnością każdy jest w stanie to zapamiętać a następnie wcielić w życie. Udanego użytkowania!

Na filmie widać  szkolenie  z Rimor EVO 69. Bardzo ważne by każdy wynajmujący zapoznał się z nim od początku do samego końca.  Obsługa kampera jest dziecinnie prosta, jednak trzeba trzymać się kilku zasad. Z pewnością każdy jest w stanie to zapamiętać a następnie wcielić w życie. Udanego użytkowania!

Linki do aplikacji - Park4night

Świetna aplikacja do przeglądania darmowych oraz płatnych miejsc, zarówno na krótki postój jak i dłuży nocleg. Istnieje możliwość sporządzenia swojego planu trasy tak by bezbłędnie i komfortowo przejechać z punktu A do punktu B.  Odkryj oczywiste jak i  ukryte miejsca, blisko natury, które dawały poczucie wolności. Lasy, piękne widoki, parki, zatoczki, plaże, …

Plany tras i ciekawe linki

Pomysłów na swój wymarzony wyjazd jest tysiące. Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy z nas ma inne potrzeby. Jedni bardziej wypoczywają w pięknych górach, a inni nad ciepłym i czystym morzem. Poniżej przestawiamy kilka przykładowych destynacji  które na pewno warto odwiedzić. Zamieściliśmy również ważne linki z dodatkowymi aplikacjami które mogą się przydać w trasie.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych samochodów
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
600 26 71 59 | biuro@lunacamp.pl